Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
Lodówka GORENJE RK6191AW

Lodówka GORENJE RK6191AW

  • Produkt posiada 24 miesięczną gwarancje producenta.
1 099,00 zł
brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
z
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

NATURA WIE LEPIEJ. WIĘCEJ ŁADU - WIĘCEJ ŚWIEŻOŚCI. STRAŻNICY ENERGII.

TECHNOLOGIA NATUREFRESH

Prezentujemy Państwu najważniejsze właściwości, które zapewniają świeżość oraz zachowanie naturalnego mikroklimatu we wnętrzu chłodziarki. Mikroklimat i stabilność temperatury to główne cechy, na które powinniśmy zwracać uwagę przy zakupie domowej chłodziarki. Funkcje NatureFresh zapewniają w pełni naturalne środowisko dla produktów żywnościowych.

TECHNOLOGIA ION AIR

Aktywny system antybakteryjny
Dla zdrowia i świeżej żywności
Zaawansowana technologia IonAir, zastosowana w nowych chłodziarkach Gorenje, wytwarza idealny mikroklimat wykorzystując naturalny proces jonizacji. W wyniku jonizacji powstaje ozon, który będąc naturalnym pogromcą bakterii, pleśni i nieprzyjemnych woni pomaga zachować świeżość produktów żywnościowych. Proces jonizacji niszczy do 95% szkodliwych mikroorganizmów obecnych w chłodziarce oraz eliminuje niepożądane zapachy wydzielane przez niektóre produkty. 

TECHNOLOGIA ADAPTECH

Inteligentny system adaptacji
Częste otwieranie drzwi chłodziarki prowadzi do wzrostu temperatury w jej wnętrzu. Wykres przedstawia porównanie wahania temperatury w zwykłej chłodziarce i w chłodziarce z technologią AdaptTech. Im większe są wahania temperatury, tym szybciej psują się produkty przechowywane w chłodziarce.
AdaptTech – wyjątkowa technologia oparta na czujnikach dodatkowo dba o zachowanie w chłodziarce idealnego mikroklimatu. Specjalny program monitoruje i zapamiętuje częstotliwość otwierania drzwi urządzenia w tygodniowych przedziałach czasowych. W oparciu o zebrane dane chłodziarka dostosowuje pracę do zwyczajów użytkownika i zapewnia w ten sposób utrzymanie stałej temperatury we wnętrzu urządzenia. W praktyce działanie funkcji polega na tym, że chłodziarka automatycznie zaczyna obniżać temperaturę o 1-2 ˚C w czasie, gdy wzrasta częstotliwość otwierania drzwi, tym samym wydłuża się okres przydatności do spożycia produktów przechowywanych w chłodziarce.
Częste otwieranie drzwi chłodziarki prowadzi do wzrostu temperatury w jej wnętrzu. Wykres przedstawia porównanie wahania temperatury w zwykłej chłodziarce i w chłodziarce z technologią AdaptTech. Im większe są wahania temperatury, tym szybciej psują się produkty przechowywane w chłodziarce.

TECHNOLOGIJA Multiflow 360ᵒ

System nadmuchu powietrza
Intensywny system MultiFlow 360° aktywnie reguluje nawiew powietrza, wilgotność i temperaturę tak, aby zapewnić najlepsze warunki dla przechowywanej żywności. Czternaście otworów wentylacyjnych gwarantuje stałą temperaturę na wszystkich półkach i eliminuje niebezpieczeństwo zamrożenia produktów

TECHNOLOGIA NoFrost Plus

Technologia NoFrost Plus oferuje wszystkie zalety klasycznego systemu NoFrost w komorze zamrażarki, natomiast w komorze chłodziarki system NoFrost Plus zapewnia odpowiedni stopień wilgotności. Innowacyjna kombinacja systemów IonAir i MultiFlow 360° zapobiega wysychaniu świeżych produktów żywnościowych, które dzięki temu pozostają dłużej świeże i zdrowe.

TECHNOLOGIA FrostLess

Technologia FrostLess w istotny sposób ogranicza powstawanie lodu na żywności i we wnętrzu zamrażarki nawet do 50 % i sprawia, że rozmrażanie zamrażarki jest znacznie łatwiejsze, wymaga mniejszej częstotliwości. 
System jest ukryty w ścianie zamrażarki. Mniejsze kumulowanie lodu, powoduje bardziej równomierne rozprowadzanie powietrza, co powoduje mniejsze zużycie energii i rozmrażanie zamrażarki jest mniej czasochłonne.
System Frostless posiadają wszystkie lodówki Gorenje z linii Ion Generation, które nie mają systemu No Frost.

Szuflada CrispActive z VITA LIGHT

Podniesienie walorów odżywczych świeżych produktów
Modele chłodziarek Gorenje z serii ConvertActive z funkcją przekształcania komory zamrażarki w chłodziarkę wyposażone zostały w specjalną szufladę VitaLight. Jej zadaniem jestprzedłużenie świeżości warzyw i owoców z zachowaniem zawartych w nich naturalnych witamin i minerałów. Specjalne (pomarańczowe) światło VitaLight o działaniu antyoksydacyjnym podnosi walory odżywcze świeżej żywności. 

ConvertActive

Magiczny trik, który zamienia zamrażarkę w chłodziarkę.
Modele chłodziarko-zamrażarek ConvertActive oferują funkcję, która bez trudu pozwala przekształcić komorę zamrażarki w zwykłą chłodziarkę. Wystarczy w tym celu nacisnąć odpowiedni przycisk. Dwie godziny po aktywacji funkcji temperatura osiąga zakres 4 - 9˚C w górnej komorze oraz -2 - 3˚C w dolnej komorze. W ten sposób otrzymujemy chłodziarkę o pojemności 200 litrów i znacznie więcej przestrzeni do przechowywania produktów. 

Funkcja SuperCool

Szybkie schłodzanie
Funkcja działa przez 6 godzin od momentu aktywacji i utrzymuje w chłodziarce temperaturę niższą od normalnej o 3 °C. Po 6 godzinach funkcja wyłącza się automatycznie i chłodziarko wraca do zaprogramowanych ustawień. Zapewnia optymalne warunki przechowywania produktów po powrocie z dużych zakupów.

Funkcja Fast Freeze

Szybkie zamrażanie
Utrzymanie jakości mrożonej żywności w dużej mierze zależy od tego jak szybko trwa proces zamrażania. Jeśli zamrażanie jest szybsze, kryształki, które się formują są mniejsze, nie uszkadzają komórek w żywności co pozwala zachować na dłużej witaminy, minerały i składniki odżywcze.

Funkcja Extreme Freeze

Wyjątkowo szybkie zamrażanie w górnej szufladzie zamrażarnika
Najbardziej zaawansowane modele chłodziarek Gorenje ION generation oferują szufladę XtremeFreeze, która pozwala zamrażać produkty żywnościowe dwukrotnie szybciej niż normalnie, a przy tym chroni zawarte w nich składniki odżywcze. Z funkcją XtremeFreeze żywność zamrażana jest 50% szybciej niż przy normalnym procesie zamrażania; zachowując się przy tym składniki odżywcze a żywność nie straci wagi przy rozmrażaniu.

Specjalny zawias Slot-in

Instalacja Slot-in umożliwia otwarcie drzwi chłodziarko-zamrażarek o szerokości 
60 cm pod kątem 90o, który umożliwia swobodne wysuwanie półek i szuflad. Chłodziarkę można postawić w dowolnym miejscu: przy ścianie, między szafkami kuchennymi lub obok zamrażarki. Zawiasy SlotIn są tak skonstruowane, że umożliwiają otwieranie drzwi chłodziarki pod właściwym kątem.

ROZWIĄZANIA SIMPLEUSE

Proste i praktyczne rozwiązania w zakresie przechowywania żywności, które zapewniają idealny mikroklimat i niższe zużycie energii.

SimpleSlide półki na drzwiach

Półki o regulowanej wysokości
Regulacja półek w nowych chłodziarkach Gorenje nie nastręcza najmniejszych trudności nawet wtedy, gdy są pełne. Zaletą półek jest nie tylko możliwość ustawienia w różnych położeniach, ale również ich wyjątkowa wytrzymałość na obciążenie - nawet do 5 kg.

Szuflada CrispZone z systemem kontroli wilgotności

Szuflada została dodatkowo wyposażona w system HumidityControl, który pozwala łatwo regulować poziom wilgotności. Dzięki temu, że w szufladzie panuje idealnie wilgotny klimat, produkty nie wysychają i dzięki temu dłużej zachowują świeżość i bogactwo witamin. Szuflada wyposażona jest również w kółka, aby łatwiej ją można było wysuwać i mieć lepszy dostęp do produktów.

Szuflada FreshZone

Świeża żywność pozostaje świeża dwukrotnie dłużej
Znajdująca się na najniższym poziomie chłodziarki szuflada FreshZone to strefa najniższej temperatury dla żywności, która się szybko psuje. Jest usytuowana na najniższym poziomie chłodziarki, gdzie specjalny wentylator utrzymuje w niej temperaturę około 2-3 °C. W takich warunkach produkty dobrze sięprzechowują i zachowują świeżość, aromat i naturalną barwę nawet dwukrotniedłużej niż zwykle.

Szuflada ZeroZone

Świeża żywność pozostaje świeża trzykrotnie dłużej
W szufladzie utrzymuje się najniższa temperatura w całej chłodziarce – bliska 0°C. Takie warunki powodują, że żywność pozostaje świeża do 3 razy dłużej. Stałą temperaturę podtrzymuje system nawiewu powietrza MultiFlow 360. Świeże mięso i ryby zachowują naturalną soczystość i walory odżywcze do trzech razy dłużej. Dzięki kontroli temperatury, ta szuflada jest idealna również do marynowania mięsa.

Szuflada SpaceBox XXL (38 litrów)

Duża szuflada w zamrażarce
Znajdująca się w zamrażarce duża szuflada XXL SpaceBox zasługuje na podwójną uwagę: oferuje wyjątkowo dużą pojemność i zapewnia łatwy dostęp do zamrożonych produktów. Można w niej bez trudu zmieścić i zamrozić nawet największe produkty.

Pojemnik Multibox 3 w 1

Pojemnik 3 w 1 na jajka, lód i produkty o intensywnym zapachu
Można w nim przechowywać produkty o intensywnym zapachu, takie jak pleśniowe sery, kiełbasy czy czosnek. Hermetyczne zamknięcie zapobiega rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych woni we wnętrzu chłodziarki. Specjalnie wyprofilowana silikonowa pokrywka może służyć do przechowywania jajek bądź do przygotowania lodu w zamrażarce.

Półka na butelki

Przechowywanie butelek i puszek na jednej półce
Specjalnie zaprojektowana profilowana półka umożliwia doskonały sposób przechowywania różnego rodzaju butelek i puszek. Ze względu na specjalną konstrukcję, półka ta może być również używana jako dodatkowa półka, na której można postawić garnek, pojemniki czy tace.

Półki PullOut

Wysuwane półki
Wysuwane półki zapewniają doskonałą widoczność i łatwy dostęp do przechowywanych produktów. 
Aby dostać się do potrzebnego produktu nie trzeba nic przestawiać - wystarczy wysunąć półkę. Półki wykonane są z wytrzymałego szkła, dzięki czemu z łatwością wytrzymują obciążenie nawet do 22 kg.

ROZWIĄZANIA GREENCARE

Jesteśmy dumni z wysokiej efektywności energetycznej naszych urządzeń, która w przypadku urządzeń gospodarstwa domowego eksploatowanych przez 365 dni w roku zapewnia znaczące oszczędności energii.

KLASA ENERGETYCZNA A++

Wszystkie modele chłodziarek nowej generacji Gorenje zaliczają się do urządzeń wyjątkowo energooszczędnych. Najbardziej zaawansowane modele są najbardziej efektywne energetycznie A++, co zapewnia im miejsce w ekstraklasie urządzeń dostępnych na rynku. 
Klasa energetyczna A++ pozwala zaoszczędzić nawet 40 % energii elektrycznej w porównaniu ze zwykłą klasą energetyczną A.

EcoMode

Program energooszczędny
Zadba o oszczędność energii, gdy cię nie ma w domu . Gdy wyjeżdżasz na wakacje albo planujesz dłuższą nieobecność w domu, specjalny program EcoMode dodatkowo zadba o ekonomiczne zużycie energii elektrycznej. Rzadsze otwieranie drzwi chłodziarki sprawia, że program EcoMode automatycznie utrzymuje temperaturę we wnętrzu na optymalnym poziomie i oszczędza w ten sposób zużycie energii elektrycznej.

Dynamiczne chłodzenie AirPower

Równomierny rozkład temperatury w chłodziarce
Zaawansowany pod względem technologicznym wentylatorowy system AirPower z dynamicznym chłodzeniem zapewnia równomierny rozkład temperatury w całej chłodziarce i w ten sposób przyczynia się do ograniczenia zużycia energii elektrycznej. Dzięki temu systemowi żywność pozostaje świeża na dłużej, niezależnie na której półce jest przechowywana. Dodatkowo funkcja ta zapobiega kumulowaniu się kondensatu na szklanych półkach oraz na ściankach chłodziarki. 
Ze względu na sposób działania system ten zaliczany jest do tzw. "zielonych" czyli ekologicznych rozwiązań. W system AirPower wyposażone są podstawowe modele chłodziarek.

Oświetlenie LedLight

Diamentowe oświetlenie w chłodziarce
Oświetlenie LED w formie taśmy oferuje po otwarciu drzwi chłodziarki całkowicie nowe wrażenie. Praktyczną zaletą oświetlenia LED jest 10‑krotnie większa efektywność i 30-krotnie większa trwałość w porównaniu z oświetleniem standardowym. Z estetycznego punktu widzenia oświetlenie LED daje bardziej naturalne światło, które zapewnia wyraźnie lepszą widoczność, a tym samym również lepszą kontrolę nad zawartością półek.
Marka
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel