Lodówka HOTPOINT MBM1712HA

Lodówka HOTPOINT MBM1712HA

  • Produkt posiada 24 miesięczną gwarancję producenta.

1 099,00 zł

brutto / 1szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
Cena katalogowa:
Możesz kupić za pkt.
z
Produkt niedostępny
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Produkt niedostępny
Wysyłka
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Po zakupie otrzymasz pkt.

Chłodziarko - zamrażarka MBM 1712 z dolnym zamrażalnikiem została zaprojektowana tak, by jak najrozsądniej można było wykorzystać jej wnętrze. Posiada nie tylko specjalne szufladki, ale także duże, łatwe do zagospodarowania półki. Wystarczy otworzyć i wszystko jest na swoim miejscu. Dwa wygodne i funkcjonalne pojemniki na owoce i warzywa idealnie nadają się do przechowywania nawet dużej ilości produktów. Z łatwością można w nich pomieścić dużą ilość warzyw i owoców, nawet tych o nietypowym kształcie.Wyposażona została w system Hygiene Control czyli specjalną powłokę pokrywającą wewnętrzne ścianki lodówki stanowiącą barierę zabezpieczającą przed rozmnażaniem się bakterii i drobnoustrojów. Dzięki niej wszystkie produkty zachowują swoje walory smakowe i odżywcze.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel